O MNIE I BLOGU

Featured Image

O mnie i blogu.

PODRÓŻOWANIE I EKSPLORACJA KULINARNYCH TAJEMNIC – O MNIE I BLOGU

Dla wielu osób podróżowanie i eksploracja kulinarnych tajemnic świata to nieodłączna część ich życia. Jedną z takich osób jestem ja – Szef Kuchni. Połączyłem swoją miłość do gotowania z pasją do podróżowania i dzielenia się własnymi doświadczeniami na blogu kulinarnym. Mój blog stał się miejscem, gdzie przekazuję czytelnikom swoje kulinarno-podróżnicze historie. Ponad to dzielę się przepisami, a także udzielam praktycznych wskazówek dla miłośników gotowania i podróżowania. W swoich wpisach nie tylko opisuję smaki i potrawy, ale także dzielę się wrażeniami z podróży. Opisuję barwne bazary, wyjątkowe restauracje, miejsca noclegowe, niezwykłe wydarzenia i festiwale. Przedstawiam piękne miasta i ich atrakcje, zagraniczne kurorty oraz inne fantastyczne miejsca wypoczynkowe i turystyczne.

Z czasem dołączyły do mnie moje córki, które prezentują swoje kulinarne osiągnięcia pod szyldem „Junior Cooking” – https://foodandtravels.eu/junior-cooking/. Pokazują jak gotują i udostępniają swoje proste przepisy do wykonania przez dzieci. Dzielą się również opowieściami o przeżytych przygodach podczas podróży w zakładce „Junior Travel” – https://foodandtravels.eu/junior-travel/

JAK POWSTAŁ BLOG FoodAndTravels.eu

Moją przygodę z blogowaniem rozpocząłem w 2021 roku otwierając bloga kulinarnego jembochce.pl. Jednak z czasem postanowiłem połączyć moje dwie pasje – podróżowanie oraz gotowanie. W ten oto sposób w 2023 roku założyłem drugiego bloga foodandtravels.eu o tematyce kulinarnej oraz podróżniczej. Od tego momentu poczułem, że rozwinąłem skrzydła i postanowiłem, że będę podążał właśnie tą drogą. Z powodu owej zmiany w niektórych treściach można ujrzeć nazwę jembochce.pl, która również jest moją twórczością.

SZEF KUCHNI JAKO „KULINARNY PODRÓŻNIK”

O mnie i blogu – Jako „Kulinarny Podróżnik” marzę, aby moi czytelnicy przenieśli się razem ze mną w podróż przez różnorodne krajobrazy i kultury. Otworzyłem wiele drzwi do nieznanych smaków, tradycji i zdumiewających miejsc. Przeżyłem wiele ciekawych przygód w podróży i opiszę chociaż część z nich. No wiecie, przecież muszę mieć czas na pisanie, gotowanie i chef`owanie.

O MNIE – O SZEFIE KUCHNI

Jestem osobą z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Praca w wojsku, hotelach, na statku z wyspecjalizowanymi kucharzami oraz jako szef kuchni sprawiła, że gotowanie stało się moją pasją. Umożliwiła mi również poszerzenie horyzontów kulinarnych, dzięki czemu posiadam wiedzę i umiejętności przydatne podczas pracy w kuchni. Miałem przyjemność gotować dla wielu ważnych osobistości w tym dla Prezydenta RP. Doświadczenie zawodowe oraz przebyte szkolenia pozwalają mi na zachowanie zimnej krwi w stresowych i kryzysowych sytuacjach, nie zaburzając organizacji pracy. Jestem dobrze zorganizowany, opanowany, samodzielny, pracowity, sumienny i nie boję się odpowiedzialności za powierzone obowiązki.

DOŚWIADCZENIE

Uczestniczyłem dwukrotnie w otwarciu dobrze prosperujących hoteli w Polsce. Zajmowałem się od podstaw zapleczem kuchennym organizując dostawców, rekrutując personel, dobierając urządzenia i sprzęt kuchenny. Tworzyłem oferty imprezowe, układając restauracyjne karty menu wraz z recepturami i alergenami. Szkoliłem kucharzy i kelnerów z przygotowania potraw oraz wprowadzając potrzebne dane do programu SOGA. Dbałem o prawidłowy przebieg wszelkich procesów zgodnych z normami dobrej praktyki produkcyjnej i higienicznej. Ponad to aktywnie uczestniczyłem w rozwijaniu strony internetowej hotelu oraz mediów społecznościowych.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Poza blogiem foodandtravels.eu prowadzę również media społecznościowe oraz video blog na kanale YouTube. Zaglądnij i dowiedz się więcej na temat gotowania i podróżowania. Gorąco zachęcam do subskrybowania oraz obserwowania.

INSTAGRAM https://www.instagram.com/food_and_travels.eu/

YOU TUBEhttps://www.youtube.com/@FoodAndTravels_eu

TIK TOK https://www.tiktok.com/@foodandtravels.eu

TUMBLRhttps://www.tumblr.com/foodandtravels

OSOBY, KTÓRE DOBRZE BYŁO SPOTKAĆ

FoodAndTravels.eu
https://foodandtravels.eu

CHCESZ MIEĆ WŁASNY BLOG?

Chciałbyś / chciałabyś założyć własną stronę internetową – blog kulinarny, podróżniczy lub o innej tematyce pokrywającej się z Twoją pasją? Jako doświadczony twórca internetowy chętnie Ci pomogę i poprowadzę przez cały proces. Nie musisz mieć firmy, aby posiadać własną stronę internetową, na której dzielisz się z czytelnikami tym na co masz ochotę. Sprawdź moją propozycję:

STRONY INTERNETOWE

https://foodandtravels.eu/strony-internetowe/