WSPÓŁPRACA Z SZEFEM KUCHNI

Featured Image

WSPÓŁPRACA Z SZEFEM KUCHNI

Współpraca z szefem kuchni może być pomocna w osiągnięciu sukcesu w branży kulinariów.

Kontakt: cooperation@content.hub.pl

WSPÓŁPRACA Z SZEFEM KUCHNI – PROPOZYCJE

  • Recenzja restauracji / gastronomii / hotelu / ośrodka wypoczynkowego / resortu itp.
  • Doradztwo gastronomiczne – proponuje praktyczne rozwiązania zwiększające wydajność punktu gastronomicznego
  • Naprawa źle funkcjonującego zaplecza kuchennego w lokalu gastronomicznym. Działania podwyższające jakość świadczenia usług dla gości oraz propozycje wprowadzenia dobrych zmian w zakresie organizacji i zarządzania. Ocena dostawców i pracowników. Rekrutacja.
  • Szkoła gotowania – Prywatny trening umiejętności kulinarnych / Prywatny kucharz w Państwa rezydencji
  • Umieszczę reklamę o tematyce kulinarnej, hotelarskiej bądź turystycznej na moim blogu
  • Lokowanie produktu – Zadbam o wpisy najwyższej jakości oraz oryginalność przepisów wyróżniając Państwa produkt. Umieszczę wpisy na Instagram, Facebooku Printerest, Twitter oraz Likedin.
  • Promowanie urządzeń kuchennych lub narzędzi kuchennych.
  • Doradztwo kulinarne online lub face to face.
  • Pomoc w zakresie tworzenia i edytowania strony internetowej / założeniu bloga itp. – domena, hosting, fotografia, wpisy itp.

Jeżeli mają Państwo konkretną ofertę współpracy, inną niż wymienioną na powyższej liście, zapraszam do kontaktu. Jestem otwarty na wszelkie propozycje.

KILKA SŁÓW O MNIE:

Jestem osobą z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Praca w wojsku, hotelach, na statku z wyspecjalizowanymi kucharzami oraz jako szef kuchni sprawiła, że gotowanie stało się moją pasją. Umożliwiła mi również poszerzenie horyzontów kulinarnych, dzięki czemu posiadam wiedzę i umiejętności przydatne podczas pracy w kuchni. Miałem przyjemność gotować dla wielu ważnych osobistości w tym dla Prezydenta RP. Doświadczenie zawodowe oraz przebyte szkolenia pozwalają mi na zachowanie zimnej krwi w stresowych i kryzysowych sytuacjach, nie zaburzając organizacji pracy. Jestem dobrze zorganizowany, opanowany, samodzielny, pracowity, sumienny i nie boję się odpowiedzialności za powierzone obowiązki.

Uczestniczyłem dwukrotnie w otwarciu dobrze prosperujących hoteli w Polsce zajmując się od podstaw zapleczem kuchennym organizując dostawców, rekrutując personel, dobierając urządzenia i sprzęt kuchenny, tworząc oferty imprezowe, układając restauracyjne karty menu wraz z recepturami i alergenami, szkoląc kucharzy i kelnerów z przygotowania potraw, wprowadzając potrzebne dane do programu SOGA, dbania o prawidłowy przebieg wszelkich procesów zgodnych z normami dobrej praktyki produkcyjnej i higienicznej (GMP i GHP) jako osoba upoważniona do nadzorowania HACCP oraz pierwszoplanową odpowiedzialną przed Sanepidem.

Ponad to aktywnie uczestniczyłem w rozwijaniu strony internetowej hotelu oraz mediów społecznościowych. Przeprowadzałem również kampanię reklamową w Google Ads wspomnianego hotelu. Dodatkowo, jako pasjonat, prowadzę własny blog kulinarny i podróżniczy FoodAndTravels.eu. Dzięki temu zdobyłem doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu stron internetowych.

Współpraca z Szefem kuchni

Jeżeli mają Państwo propozycję współpracy z profesjonalistą to trafiliście w odpowiednie miejsce. Proszę o przesłanie wiadomości e-mail na adres: cooperation@content.hub.pl

MOJE AKTYWNOŚCI W INTERNECIE

STRONA INTERNETOWA / BLOG KULINARNY I PODRÓŻNICZY – www.foodandtravels.eu

https://foodandtravels.eu/

VIDEO BLOG – FoodAndTravels_eu

https://www.youtube.com/channel/UCR2lisdRuQOa1g3mvdwDL0Q

INSTAGRAM – food_and_travels.eu

https://www.instagram.com/food_and_travels.eu/

FACEBOOK –

TWITTER –

PRINTEREST –

LIKEDIN –

TIK TOK –

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

TANIA STRONA INTERNETOWA ZA 999 zł

https://foodandtravels.eu/strony-internetowe/

Stworzę dla Ciebie własnego bloga kulinarnego lub stronę internetową dla Twojej firmy, bądź innej działalności. Mam doświadczenie w tworzeniu stron internetowych. Moja oferta „Tania Strona Internetowa za 999 zł” obowiązuje do końca 2023 roku. Dowiedz się więcej klikając w link do oferty.

STRONY INTERNETOWE