STRONY INTERNETOWE

Featured Image

STRONY INTERNETOWE

NISKOBUDŻETOWE STRONY INTERNETOWE ZA 990 zł

ZAISTNIEJ W INTERNECIE – STWÓRZ WIZYTÓWKĘ ONLINE

Czy chciałbyś zaistnieć w internecie i pokazać światu czym się zajmujesz? Szukasz taniego i dobrego sposobu na stworzenie swojej strony internetowej? Oto idealna oferta dla Ciebie! Jestem doświadczonym twórcą stron, gotowy pomóc Ci w budowie Twojego wirtualnego wizerunku za niesamowicie niską cenę. Chcę, aby każdy miał możliwość zaistnienia w internecie bez obciążania swojego budżetu.

DO KOGO JEST SKIEROWANA OFERTA

 • Firm i przedsiębiorców
 • Osób prowadzących działalność nierejestrowaną
 • Osób prywatnych
 • Oraz wielu innych np. Blogerów czy Freelancerów
Strony Internetowe
FoodAndTravels.eu Blog

CO OFERUJĘ?

 1. Niskobudżetową Stronę Internetową za 990 PLN. W ramach mojej promocyjnej oferty, stworzę dla Ciebie lub Twojej firmy czytelną i atrakcyjną stronę internetową za jedyne 990 zł. To niesamowita okazja, aby umieścić wizytówkę w internecie bez dużych wydatków.
 2. Rejestracja: Zarejestruję domenę (nazwę strony) na Ciebie lub Twoją firmę oraz osadzę na hostingu obsługiwanym jednocześnie na kilkuset serwerach. Dzięki temu niezależnie od pory dnia i nocy wszystkie serwisy WWW działają z maksymalną możliwą szybkością.
 3. Zachęcający wygląd: Strony internetowe tworzę tak, aby zachęcały czytelnością i funkcjonalnością. Dopasuję się do potrzeb branży, aby strona odzwierciedlała charakter biznesu. Zadbam również o Twój dobry wizerunek.
 4. Urządzenia mobilne: Strona powinna dobrze wyglądać zarówno na komputerach jak i smartfonach, na których odnotowuje się 90% odwiedzin domen. Zadbam, aby odbiorcy bez problemów dotarli do najważniejszych informacji na urządzeniach mobilnych.
 5. Optymalizację pod kątem SEO: Wiedza na temat SEO (Search Engine Optimization) jest kluczowa, aby Twoja strona była widoczna w wynikach wyszukiwania. Odpowiednio oznaczę tagi i treści, aby strona mogła zdobyć lepsze pozycje w wyszukiwarkach i dotarła do większej ilości klientów.
 6. Szybki Czas Realizacji: Rozumiem, że czas jest ważny. Stworzę Twoją stronę jak najszybciej. Przybliżony czas realizacji to 14 dni roboczych.
 7. Wsparcie Techniczne: Po ukończeniu projektu nie zostawię Cię samemu sobie – oferuję wsparcie techniczne. Pokażę jak zarządzać swoją stroną, byś nie musiał płacić drogiemu programiście za wprowadzania prostych zmian.
Strony Internetowe FoodAndTravels.eu Blog

STRONY INTERNETOWE ZA 990 zł

Kontakt e-mail: foodandtravels@interia.eu

DOŚWIADCZENIE / PORTFOILO

Stworzyłem stronę internetowe dla przedsiębiorców z branży jeździeckiej https://uchwat.pl oraz https://ksuchwat.pl. Poprawiam również wizerunek strony hotelowej http://dwormariaantonina.pl i działam jako jej administrator. Ponad to w ramach pasji prowadzę własnego bloga kulinarnego i podróżniczego https://foodandtravels.eu.

Ponad to aktywnie działam w mediach społecznościowych oraz prowadzę własny video blog na platformie YouTube.

Zapraszam do zapoznania się postami na Instagramie, które przygotowałem dla firm – wpisz #postyintermilex

KONTAKT

e-mail: foodandtravels@interia.eu