Przekąski z Ciasta Francuskiego to świetne danie do przygotowania na szybko dla każdego młodego kucharza juniora. Podzielę się z Wami moim nowym przepisem. Zapewniam, że jest dziecinnie prosty.

Przekąski z Ciasta Francuskiego Przepis Junior Cooking Polska FoodAndTravels.eu Blog kulinarny https://foodandtravels.eu

Bardzo Proste

Przygotowywanie przekąsek z ciasta francuskiego jest niezwykle satysfakcjonujące, a także proste. Możesz wymyślić wszystko to co chcesz. Jeśli lubisz to możesz ulepić samolot, jak również łódkę. Możesz zwinąć składniki w rulon i upiec zawinięte w ślimaczka. Również wszystko inne co sobie wymyślisz. Wszystko zależy od Twojej kreatywności. Jeżeli masz ochotę, to możesz także skorzystać z moich pomysłów. Wystarczy, że przygotowane przekąski upieczesz zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Odwzoruj przekąski z filmów i zdjęć.

Różne Sposoby Przygotowania

Przekąski z ciasta francuskiego lubię przygotowywać na wiele różnych sposobów. Ostatnio udało mi się wykonać kilka z nich. Były to:

  • Potworki – Parówki owinięte ciastem `la hot dog
  • Mumie – Mini pizze posmarowane ketchupem, posypane tartym serem mozarella z oczami z zielonych oliwek
  • Jama smoka – Większy kawałek ciasta z ketchupem, mozarellą i salami. Złożony na pół i zagnieciony na brzegach za pomocą widelca. Przypomina wielkiego pieroga.
  • Trumny – Miały przypominać kształtem Halloween`owe trumny. Wykroiłam najpierw kształty trumienek. Również dodałam ketchup i ser. Następnie przykryłam takim samym wyciętym kawałkiem ciasta. Dookoła zagniotłam brzegi widelcem.
  • Wulkany – Zagniotłam kulki ze skrawków ciasta i uformowałam wulkany z dziurką. Do środka nalałam ketchup, który wyglądał jak gorąca lawa wulkaniczna.

Gotowanie To Świetna Zabawa

Dobrym pomysłem na dobrą zabawę jest również gotowanie. Sprawia Juniorom ogrom radości, a także rozwija ich umiejętności. W pochmurne dni zastępuje zabawy na świeżym powietrzu.

https://www.youtube.com/shorts/20oYDMYUiU8

https://www.youtube.com/shorts/5IOazXnfSNA

Inne Przepisy Dla Juniorów

Jeżeli chcecie również poznać inne sposoby na przygotowanie wyśmienitych potraw rangi Junior Cooking, to zapraszamy do naszej zakładki – https://foodandtravels.eu/junior-cooking/. Zdradzamy także nasze magiczne tajemnice i przepisy na najsmaczniejsze dania dla dzieci. Gotowanie z nami to czysta przyjemność i niezapomniana przygoda.

https://foodandtravels.eu/tort-urodzinowy/

https://foodandtravels.eu/rogaliki-z-ciasta-francuskiego/

https://foodandtravels.eu/myszki-z-jajek/